Odkazy

Budem veľmi rád, ak mi tu necháte odkaz. Spätnej väzby nie je nikdy dosť… 🙂 

Formulár nájdete na spodku stránky.

4 thoughts on “Odkazy

  1. Dobrý deň, chcela som sa Vám poďakovať – kamarát mi poslal link na Vaše piesne a keď som si ich včera večer po náročnom dni pustila – bolo to pre mňa ako balzam. Som rada, že robíte tieto piesne, lebo z nich ide naozaj veľká pohoda a hĺbka. Dúfam, že sa Vám bude dariť a držím palce do ďalšej tvorby – už sa na ňu teším! PS: ale vlastne Vám píšem aj preto, lebo sa mi páči Vaša stránka a to, ako na nej svoju tvorbu prezentujete..

    • Dobrý deň, ďakujem za pochvalu ! Naozaj ma teší, že Vás môj web a piesne oslovili. A ešte viac, že Vám pomohli… to je vlastne aj jeden z dôvodov, prečo ich píšem a nahrávam 🙂 Som naozaj rád, že ste sa ozvala a budem sa snažiť Vás naďalej nesklamať.

    • Ahoj Michaela, ďakujem Ti za odkaz! CD ešte nechystám, hoci sa ma naň už pýtalo viacero ľudí. Teraz je pre mňa prioritou, aby sa ľudia mohli k mojim piesňam dostať čo najľahšie. Či už na nete, alebo pri živom hraní. Samozrejme, CD má svoje čaro, ale aj náklady… Každopádne, najmä vďaka ľuďom ako Ty, ktorí mi dávajú pozitívnu odozvu, mám viac chuti a energie pustiť sa do ďalších vecí… hneď ako nadíde pravý čas 🙂

Napísať odkaz

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.